Glagoli

ponuka stálych seminárov

 • Tvorivá slovenčina

  Tvorivá slovenčina

  Slovenčina nie je iba gramatický strašiak a literatúra nie je iba staromódny počítač. Deti v nej objavujú svoje schopnosti komunikácie s celým svetom. Ako?

  čítať viac …


 • Learn English

  Learn English

  Learn English (A2/B1) Angličtina pre mierne pokročilých Do menšej skupiny druhostupniarov hľadáme dvoch kamarátov vo veku 11 – 14 rokov. Našim cieľom je zvládnuť úroveň A2/B1. Ako zistiť, či je skupina vhodná práve pre Teba? Sprav si krátky test a do prihášky (nazáväznej) napíš ako sa ti darilo. Podľa výsledku Ťa zaradíme do vhodnej skupiny.…

  čítať viac …


 • Prírodné vedy v poznávaní sveta

  Prírodné vedy v poznávaní sveta

  Prírodné vedy v poznávaní sveta Do skupiny druhostupniarov pozývame ďalších kamarátov vo veku 11 – 14 rokov (6.-8.ročník), ktorých zaujíma fungovanie prírody a sveta okolo nás i v nás. Venujeme sa rôznym témam, ktoré súvisia s biológiou, geografiou, chémiou i fyzikou. Stretnutia sú obohatené o prezentácie, videá, animácie a praktické aktivity s možnosťou realizovať aj spoločné výlety a…

  čítať viac …


Sledujte našu ponuku seminárov na Telegrame (https://t.me/GlagoliSK) a Facebooku (https://www.facebook.com/glagoli.sk).


Prebiehajú aj semináre uzavretých vzdelávacích skupín žiakov druhého stupňa základnej školy. Napíšte nám, ak máte chuť pridať sa k jednej nich.


Nenašli ste, čo ste hľadali?

Napíšte nám, o aký seminár by ste mali záujem a pokúsime sa nájsť vhodného učiteľa alebo lektora. Prosím udeďte oblasť vzdelávania čo najpresnejšie aby sme my vybrali správne.